Misyonumuz

MİSYONUMUZ

İnternet teknolojileri günümüzün en hızlı gelişen teknolojileri arasında yerini almıştır. Günümüzde artık mobil aplikasyonlar, e-ticaret ve genel içerikli web projeleri bir çok kobi, yatırımcı ve bireyin kazançlarında ve sosyal hayatlarında büyük önem taşımaktadır.

Gelişen teknolojiden daha çok yararlanma konusunda hızlı adımlarla ilerleyen günümüz insanları artık bir çok ihtiyaçlarını akıllı telefonları ve bilgisayarları üzerinden gidermeninde kolaylığını keşfetmiş bulunmakta.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin günümüz ticaret anlayışında büyük bir yer tutması ve insanların sosyal ağlarda ve diğer genel içerikli sitelerde yoğun zaman geçirmeleri bunun bir kanıtıdır.

Tüm bu gelişmeler paralelinde dünyadaki bu yarıştan ülkemizin geri kalmaması için gerekli alt yapı ve desteği sağlayacak, profesyonel çözümler üretecek firmalara duyulan ihtiyaçda artmaktadır. İşte bu noktada İnvipal Bilişim Teknolojileri olarak biz bu açığı kapatmak ve gelişen dünyada gelişen Türkiye'ye katkıda bulunup, gerekli yatırım ve birikimi sağlayarak bu koşuda bizde varız diyoruz.

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..." M. Kemal ATATÜRK